Tekutiny

ČISTÁ  VODA = zdroj života, energie a zdraví. Vodu v napáječce a i v koupelničce měníme každý den ráno. Voda z kohoutku musí být odstátá 24h, aby vyprchal nebezpečný chlór. Kanárci si dokážou vodu rychle znečistit zrním, potravou a trusem. Nevyměněná voda se rychle kazí a množí se nebezpečné bakterie. To je zdroj nemocí a zdravotních komplikací. A to nedopustí u svého kanárka žádný chovatel.

BYLINNÉ  ČAJE = zdroj přírodní energie a zdraví. Heřmánkový čaj upravuje trávení a uklidňuje střeva. Působí protizánětlivě, desinfekčně, protialergicky, zvyšuje imunitu. Lipový čaj upravuje zpěv, léči problémy s dýcháním, podporuje chuť k jídlu, uklidňuje. Ostropestřec čaj čistí a upravuje funkci jater a žlučníku. Detoxikace, regenerace a očista jater. Podporuje látkovou výměnu.  Kopřivový čaj čistí krev a podporuje vylučování. Regeneruje organismus, působí protizánětlivě. Čaje v napáječce a i v koupelničce měníme každý den ráno.

PROBIOTIKA = zdroj zdraví. Použití preventivně, anebo vždy po ukončení léčby. Upravují totiž činnost střevní mikroflóry, regenerují trávení, látkovou výměnu, přijímaní vitamínů. Přípravek EMa Fauna Exotix, dávkování: 2 ml na 1 l odstáté vody. Probiotika v napáječce a i v koupelničce měníme každý den ráno.

Komentáře jsou zakázány.