Oblíbené míchanice

Bez míchanic prostě kanárek není šťastný. Míchanice jsou pro kanárky něco, jako je pro nás lidi naše nejoblíbenější jídlo. Do míchanic se používá zásadně zelenina bez pesticidů a chemických postřiků. Slepičí vajíčka z vlastního chovu z výběhu, anebo kupované z volného výběhu, bio, anebo z podestýlky. Kvalitní ingredience = veselý a zdravý kanárek.

MÍCHANICE č.1:  

ingredience:   1 ks brokolice (tvrdá, zelená, nerozkvetlá) + 1 ks vajíčko (uvařené natvrdo) + strouhanka + nasekaná petrželová nať + minerály ROBORAN pro exoty.

postup přípravy:    nakrájenou brokolici, nasekanou petrželovou nať a uvařené vajíčko natvrdo krátce a pomalu rozmixujeme, vysypeme do mísy, poprášíme mírně strouhankou, ROBORANEM, vitamíny, minerály, proteiny.

dávkování:   každé ráno se podává čerstvá denní dávka (1 polévková lžíce na 1 kanárka), na noc ale misku odstraníme. Směs nám vydrží v lednici max 3 dny, pak si uděláme novou várku.

 

MÍCHANICE č.2:

Suché vaječné krmivo belgické kvality od CéDé. Již hotová koupená směs. Lze přikrmovat celoročně. Obsahuje všechny důležité složky k chovu, růstu, přepeřování, rozmnožování, jako bílkoviny, proteiny, vitamíny, stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny, Florastimul, L-Karnitin, Omega 3 mastné kyseliny atd.

Komentáře jsou zakázány.